Av.Özgür Eralp

  • warning: Creating default object from empty value in /home/mecelle/domains/mecelle.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'kund_mecelle.s.timestamp' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT u.uid, u.name, MAX(s.timestamp) AS timestamp FROM hukuk_users u INNER JOIN hukuk_sessions s ON u.uid = s.uid WHERE s.timestamp >= 1642611079 AND s.uid > 0 GROUP BY u.uid, u.name ORDER BY s.timestamp DESC LIMIT 0, 10 in /home/mecelle/domains/mecelle.com/public_html/modules/user/user.module on line 819.

Barolarda Bilişim Komisyonları- Av.Özgür Eralp

Barolarda Bilişim Komisyonları

Son yıllarda teknolojideki gelişmelere paralel olarak kurum içi örgütlenmeler de hız kazandı. Şüphesiz bazı kurumlar kendini bu gelişime hemen adapte ederken maalesef bazıları henüz bu gelişimden haberdar dahi değil. Ülkemizdeki barolara bakacak olursak son yıllara nazaran bu dönemde daha fazla bir hareketliliğin olduğu söylenebilir

Anket

Mecelle hukuktan nasıl haberdar oldunuz?
Arama motorundan buldum
75%
Arkadas tavsiyesi
13%
E-mail yoluyla
1%
Hatirlamiyorum
11%
Total votes: 3755

İçeriği paylaş